Опубликовано

Як організувати питний режим в офісі

Одна з найважливіших фізіологічних потреб людини — втамування спраги. Щоб добре почуватися, необхідно дотримуватися правильного режиму протягом дня. Це стосується як удома, так і офісу. Адже кожен із нас проводить більшість часу саме на роботі.

Як замовити питну воду в офісі

Перед кожним керівником стоїть важливе завдання — забезпечити всіх без винятку співробітників смачною і корисною свіжою водою. Щоб вам не довелося постійно купувати воду в пляшках, розраховуючи необхідну кількість, рекомендуємо замовити доставку за вказаною вами адресою в зручній тарі. Вода, яку ви замовляєте у нас, відповідає всім існуючим стандартам якості та безпеки.

Дотримуючись продуманого питного режиму, ви зможете підтримувати оптимальний водно-сольовий баланс організму. Це позитивно позначається на самопочутті, що покращує показники роботи співробітників вашої компанії. Щоб вам було простіше налагодити правильний питний режим, рекомендуємо дотримуватися таких рекомендацій.

  • Питна вода має бути якісною і відповідати всім стандартам безпеки. У складі не повинно бути біологічних домішок, а склад має бути збалансованим.
  • Щоб не помилитися, необхідно замовляти воду виключно в спеціалізованих магазинах. Тільки так ви можете бути впевнені в якості.
  • Щоб у ваших співробітників завжди був доступ до чистої питної води, необхідно встановити зручний кулер або диспенсер. Оптимальний варіант — купити електричний кулер. Розрахуйте оптимальну кількість кулерів, враховуючи те, скільки співробітників постійно перебувають в офісі.
  • Кулер найкраще встановлювати в приміщеннях, які використовуються для прийому їжі або відпочинку.
  • Щоб вашим співробітникам було зручно, намагайтеся підтримувати температуру води в межах від 8 до 20 °С.

Ми не рекомендуємо використовувати для організації питного режиму використовувати водопровідну воду.

Навіщо встановлювати кулер в офісі

Ми рекомендуємо вам стежити за тим, щоб у вашому офісі завжди була чиста питна вода. Це сприяє підвищенню тонусу, що допомагає вашим співробітникам краще концентрувати увагу. Відповідно, це призведе до підвищення продуктивності роботи, адже співробітникам буде простіше концентруватися на поточних завданнях.

Регулярне вживання води дає змогу людям боротися з помилковим відчуттям голоду. Адже тривала робота в офісі нерідко призводить до переїдання. Адже люди плутають спрагу з відчуттям голоду. Тому регулярне вживання чистої води дасть змогу підтримувати в нормі ще й вагу.

Вода також дає змогу підтримувати в нормі й суглоби. Це вкрай важливо, адже більшість офісних працівників ведуть сидячий спосіб життя. Насамперед страждають суглоби, тому необхідно забезпечити організм необхідною кількістю води.

Якщо ви вирішили заощадити і не встановлювати кулер в офісі, гарантовано зіткнетеся з низкою негативних наслідків такого рішення. Відсутність свіжої води у вільному доступі призводить до зневоднення. Як результат, у ваших співробітників утворюються набряки, знижується ефективність, підвищується ризик розвитку різних захворювань, зокрема — пов’язаних з опорно-руховим апаратом.

Тому підтримання оптимального питного балансу є важливим аспектом життя, який безпосередньо впливає на стан здоров’я і працездатність. Доведено, що люди, які не п’ють воду в достатній кількості, частіше звертаються до лікарів, випадаючи таким чином із робочого процесу. Тому ми рекомендуємо вам подбати про те, щоб кожен співробітник мав доступ до питної води протягом усього дня.

Кілька причин замовити воду в офіс

Щоб у вашому офісі завжди була питна вода, рекомендуємо замовляти доставку. На сьогоднішній день це найкраще рішення, адже:

  • Ми доставляємо дійсно корисну воду. Тоді як вода з-під крана може бути небезпечною для життя ваших співробітників, оскільки не завжди є можливість поставити якісну систему фільтрації.
  • Саме бутильована вода, яка пройшла всі необхідні етапи очищення, вважається оптимальним рішенням для щоденного вживання.
  • Вживати таку воду дійсно зручно.
  • Ви економите, адже доставка обходиться недорого. І вже точно дешевше, ніж якби ви купували воду в невеликих пляшках. Купуючи кулер із системою підігріву води, ви економите як на фільтрі, так і на електроенергії, яка необхідна для роботи чайника.

У нас ви можете замовити воду з доставкою за вказаною вами адресою. Також клієнти самостійно обирають зручний час доставки. Завдяки цьому вдається заощадити чимало часу, а співробітникам не доводиться відриватися від робочого процесу.

Тому ми рекомендуємо вам замовити воду з доставкою в офіс, щоб налагодити правильний питний режим і оптимізувати робочі процеси.